Lithuanian English
  • Prabangi rankų darbo stiklo žvakė "Classic Cube"
Populiari

Prekės kodas: 120242

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Kilmės šalis: USA

Gamintojas: Firelight Glass®

Komplektą sudaro: žvakė, instrukcija, dagtis ir užpildymo piltuvėlis.
Žvakių parafinas įsigyjamas atskirai.

Aukštis:
XS - 5 cm; Degimo laikas: 12 val.
S - 7.5 cm; Degimo laikas: 56 val.
M - 10 cm; Degimo laikas: 140 val.
L - 13 cm. Degimo laikas: 280 val.

Stiklo žvakė "Classic cube". Paprasta, elegantiška stiklo žvakė tinkanti, bet kokiam interjerui.
 
€34.99
Kiekviena „Firelight Glass“ stiklo žvakė yra aukštos kvalifikacijos amerikiečių amatininkų, naudojančių tik aukščiausios kokybės krištolo skaidrumo stiklą, darbas. Su rūpestinga priežiūra, Jūsų „Firelight Glass“ stiklo žvakė ilgus metus puoš Jūsų namus.
Jums nereikia laukti, kol dings elektra, kad prisimintumėte, kokia stebuklinga gali būti žvakių šviesa.
Be to, norime atkreipti dėmesį į praktinę šių žvakių pusę - jos praktiškai nekelia rūpesčių. Tiesiog retkarčiais papildykite parafinu ir nubraukite dulkes. Nebereikės gadinti staltiesių nuo varvančių vaškinių žvakių! Žvakės taip pat labai ekonomiškos - 1l parafino užtikrina apie 250 valandų degimo laiką.

Prieš uždegant Jūsų pirmąją „Firelight Glass“ stiklo žvakę..
 
UŽPILDYMAS: Nuimkite dagtį ir įkiškite pridedamą piltuvą, laisvai laikydami žvakėje, kad pilant parafiną pro piltuvą, išeitų oras. Visas stiklo žvakes užpildykite parafinu iki 3/4. Švelniai įkiškite dagtį atgal į žvakę.
SVARBU: prieš naudojant žvakę pirmą kartą po užpildymo parafinu:
  • Palikite apie 30 minučių (žvakėms, kurių rezervuarai yra mažesni nei 10 centimetrų);
  • Iki 2-3 valandų (žvakėms, kurių rezervuarai yra aukštesni nei 10 centimetrų), kad dagtis prieš uždegamas galėtų absorbuoti pakankamai parafino.
 
DAGTIS: dagtis įtvirtintas stiklinėje talpoje ir yra jau paruoštas naudojimui. Dagčio sruogų netraukite iš jų laikiklių, nes jie yra pritaikyti tobulam liepsnos aukščiui. Jeigu nutiktų taip, kad Jūsų dagčio sruogos pajudėjo iš reikiamos padėties atsargiai gražinkite į tokia padėtį, kad stiklo pluošto sruogų viršus būtų tiksliai lygus su stiklinio vamzdelio viršumi.
 
ALIEJUS: žvakėse naudokite tik aukštos kokybės parafino aliejų. Žvakės nėra skirtos naudoti su bet kokiu kitu degiu kuru. Mes rekomenduojame „SILBER LAMP OIL“, nes jis yra bekvapis, nerūkstantis, ilgai dega ir veikia kaip vidaus valymo priemonė.
 
ĮSPĖJIMAS: žibalas, alkoholis, benzinas, dažų skiediklis ir acetonas yra nesaugūs ir jų NEGALIMA NAUDOTI.
Niekada nenaudokite aliejaus, kurio degimo temperatūra yra žemesnė nei 65° C. 
LAIKYKITE VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.
 
PRIEŠ NAUDOJANT ŽVAKĘ PIRMĄ KARTĄ, JUMS REIKĖS SKIRTI LAIKO KOL PARAFINAS BUS ABSORBUOTAS IKI DAGČIO VIRŠAUS. MAŽOMS ŽVAKĖMS (IKI 10CM AUKŠČIO) UŽTENKA PALAUKTI 30MIN, AUKŠTESNĖMS – 2-3 VALANDAS PO UŽPILDYMO PARAFINU, TAIP PAT JEI PASTEBITE, KAD ŽVAKĖS LIEPSNA SUMAŽĖJA – PAPILDYKITE PARAFINU.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink