Lithuanian English

Pirkimo, grąžinimo/keitimo sąlygos ir taisyklės

 

1. BENDROSIOS SĄLYGOS

1.1. Šis dokumentas reglamentuoja Pardavėjo ir Pirkėjo (Kliento) abipuses teises, pareigas ir atsakomybę, taikomą perkant prekes internetu www.iNeliHome.lt
1.2. Tais atvejais, kai naudojamasi šia interneto svetaine, įskaitant prisijungimą prie jos ir joje nurodytų prekių pirkimą, taikomos toliau nurodytos nuostatos ir sąlygos. Šios nuostatos ir sąlygos, kurios išdėstomos toliau, gali būti bet kuriuo metu pakeistos, apie tai nepateikiant jokio papildomo pranešimo.

2. ŠALYS IR JŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

2.1. Pardavėjas: Indrė Petrulytė, Eglių g. 1, Raguviškių km., LT-97160, Kretingos r., individualios veiklos pažymos kodas: 1008499, PVM mokėtojo kodas LT100013495319, tel. nr. +370 646 93873, el.paštas: info@inelihome.lt.
2.2. Pirkėjas (Klientas) – tai asmuo, kuris interneto svetainėje lankosi kaip potencialus ar nebe pirmą kartą apsilankantis bei perkantis Klientas.
2.3. Toliau tekste žodis „mes“, įskaitant ir jo formas kitais linksniais, reiškia Pardavėją, kuris yra prekių ir paslaugų savininkas, o žodis „Jūs“, įskaitant jo formas kitais linksniais, reiškia asmenį, kuris šioje interneto svetainėje lankosi kaip potencialus ar nebe pirmą kartą apsilankantis Klientas.

3. UŽSAKYMO IR APMOKĖJIMO TVARKA

3.1. Pirkdamas prekes, Pirkėjas jas paima virtualiai ir įdeda į virtualų krepšelį.
3.2. Pirkėjas pateikia duomenis, kurių būtinai reikia tam, kad būtų galima įvykdyti užsakymą, t. y. vardą, pavardę, telefono numerį, pristatymo adresą ir pan.
3.3. Momentas, kai Pirkėjas įvykdo mokėjimą, laikomas sutarties sudarymo momentu.
3.4. Kai Pirkėjas el. paštu gauna užsakymo patvirtinimą, laikoma, kad Pardavėjas užsakymą priėmė.
3.5. Jei Pirkėjas nesumokėjo mokėtinų sumų, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas.
3.6. Už prekes mūsų parduotuvėje galite atsiskaityti atlikdami mokėjimą kredito kortele, Paysera, mokėjimo pavedimu arba atsiimdami prekes pristatymo metu.
3.7. Už prekių grąžinimą sumoka Pirkėjas. Prekių grąžinimo atveju visus banko mokesčius, susijusius su pinigų grąžinimu į Pirkėjo sąskaitą, sumoka Pirkėjas.
3.8.Jei Pirkėjas pateikė neteisingą informaciją arba netikslų adresą, jis įsipareigoja atlyginti Pardavėjui visas su pristatymu susijusias išlaidas.
3.9. Jeigu prekės sandėlyje, pristatymas pasirinktu būdu užtrunka nuo 1 iki 7 darbo dienų. Jei prekių sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti iki 15 darbo dienų.

4.2 Jeigu prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, www.inelihome.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.
4.3 Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“, patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių bei Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 str. nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
4.4 Netinkamos kokybės prekę galima grąžinti/pakeisti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo, jeigu grąžinama/keičiama prekė atitinka šias sąlygas:
 • grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje*;
 • prekė nesugadinta;
 • prekė nepraradusi prekinės išvaizdos (nenuplėšti lipdukai ir kt.);
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
 • pirkėjas turi įrodymų, patvirtinančių, kad jis prekę pirko iš www.inelihome.lt.
* Atidaryta pakuotė nėra įvardijama, kaip pažeidimas, jeigu tikslas buvo įsitikinti, jog gauta prekė atitinka elektroninėje parduotuvėje nurodytą aprašymą.
4.4.1. Prekių grąžinimas/keitimas atliekamas pirkėjui pateikus teisingai užpildytą ir pasirašytą www.inelihome.lt pateikiamą prekių grąžinimo/keitimo formą (toliau – grąžinimo/keitimo forma). Formą rasite čia.
4.4.2. Tais atvejais, kai prekės keičiamos ir tokio keitimo metu susidaro kainų skirtumas, pirkėjas privalo sumokėti www.inelihome.lt susidariusį kainų skirtumą.
4.5.Tais atvejais, kai www.inelihome.lt neturi pakeitimui tinkamų prekių, pirkėjui grąžinama sumokėta suma. Į grąžintiną sumą pristatymo kaina nėra įskaičiuojama.
4.5.1. Prekės gali būti grąžinamos/keičiamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šių taisyklių 4.4 punkte nustatytus reikalavimus. Už prekę sumokėta suma (prekės siuntimo išlaidos nėra grąžinamos) grąžinama į grąžinimo/keitimo formoje nurodytą sąskaitą.
4.5.2. Pirkėjui pinigai į grąžinimo/keitimo formoje nurodytą banko sąskaitą pervedami ne vėliau kaip per 14 dienų nuo teisingai užpildytos ir pasirašytos grąžinimo/keitimo formos gavimo www.inelihome.lt. Kilus klausimams dėl prekės grąžinimo ar keitimo sąlygų laikymosi, su Jumis susisieksime individualiai.
4.6. Dėl prekių keitimo maloniai prašome susisiekti su mumis el.paštu info@inelihome.lt arba www.inelihome.lt tinklalapyje nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.
4.6.1. Prekė gali būti keičiama, jeigu atitinka šias sąlygas:
 • grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje*;
 • prekė turi būti nenaudota;
 • prekė turi būti nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nenuplėšti lipdukai ir kt.);
 • keičiama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
 • pirkėjas turi įrodymų, patvirtinančių, kad jis prekę pirko iš www.inelihome.lt.
* Atidaryta pakuotė nėra įvardijama, kaip pažeidimas, jeigu tikslas buvo įsitikinti, jog gauta prekė atitinka elektroninėje parduotuvėje nurodytą aprašymą.
4.7. Keičiamoms prekėms taikomi šių taisyklių 4.4.1 - 4.6. p. nustatyti reikalavimai.

5. KLIENTŲ APTARNAVIMAS

5.1. Jei jums iškilo kokių nors klausimų arba turite kokių nors su savo pirkiniu susijusių pastabų ar nusiskundimų, kreipkitės į mus el.paštu: info@inelihome.lt
5.2. Į pateiktus klausimus siekiame atsakyti kaip galima greičiau.

6. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA IR JŲ SAUGUMAS

6.1. Jūsų vardo ir pavardės, telefono numerio, prekių pristatymo adreso, el. pašto adreso ir duomenų apie mokėjimo būdą prašome tam, kad galėtume įvykdyti jūsų užsakymą.
6.2. Gali būti, kad siekdami toliau plėtoti ir tobulinti šią interneto svetainę, rengsime apklausas ir kitokiais būdais prašysime pateikti informaciją apie tai, kaip yra naudojamasi mūsų interneto svetaine.
6.3. Jūsų pateikti duomenys ir mums, ir ją apdorojantiems subjektams leis įvykdyti jūsų užsakymą bei suteikti mūsų paslaugas.
6.4. Taip pat gali būti, kad jums siųsime informaciją apie mūsų produktus, paslaugas ir išsamius duomenis apie akcijas bei ypatingus pasiūlymus.
6.5. Jei jūs nepageidaujate, kad rinkodaros tikslu būtų kreipiamasi į jus, atitinkamai apie tai praneškite mums el.paštu: info@inelihome.lt
6.6. Naudodamiesi šia interneto svetaine, jūs sutinkate, kad:
6.6.1. siekiant aptarti jūsų užsakymą arba atsakyti į jūsų pateiktą klausimą, į jus būtų kreiptasi el. paštu arba telefonu;
6.6.2. būtina informacija būtų perduota siuntų gabenimo tarnybai tam atvejui, jei jai reikėtų su jumis susisiekti dėl jūsų užsakymo pristatymo.
6.7. Nusprendę pirkti mūsų interneto svetainėje, jūs pripažįstate, kad pritariate šioms Pirkimo taisyklėms, ir sutinkate, kad minėta informacija būtų pateikta siuntų gabenimo tarnybai, kuri tą informaciją gali saugoti apskaitos tikslu.
6.8. Sugebame labai rūpestingai tvarkyti jūsų duomenis ir užtikrinti, jog bet kokia jūsų pateikta informacija bus tvarkoma laikantis tinkamo diskretiškumo ir pagal Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą. Todėl jūsų asmens duomenų mes nei parduosime trečiosioms šalims, nei juos panaudosime tokiais tikslais, kurie būtų nesusiję su įmonės ir kliento santykiais.
6.9. Informacija, kurią jūs pateikėte mums, bus naudojama tokiais tikslais:
6.9.1. jūsų užsakymui išsiųsti;
6.9.2. pateikti siuntų gabenimo tarnybai duomenis apie pristatymo vietą ir jūsų duomenis susisiekti, tam, kad reikalui esant, ji galėtų į jus kreiptis ir pasitikslinti, kad būtent jūs pateikėte užsakymą; taip pat tam, kad galėtų patvirtinti gavimą arba išspręsti kokias nors iškilusias problemas;
6.9.3. susirašinėti el. paštu ateityje dėl galimų pasiūlymų, kurie jums galėtų būti naudingi (tuo atveju, jei būtų gautas jūsų išankstinis sutikimas).
6.10. Bet kokie jūsų pateiktos informacijos elementai yra naudojami tik siekiant patvirtinti jūsų tapatybę ir operatyviai pristatyti užsakymą. Visi jūsų pateikti duomenys yra tvarkomi tvirtai ir rūpestingai laikantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo. Toks tvarkymas nėra jūsų kreditingumo nagrinėjimas ir jis nepaveiks nei jūsų kreditingumo rizikos balo, nei paties kreditingumo.
6.11. Viena mūsų politikos nuostatų – užtikrinti jūsų asmens saugumą tada, kai jūs naudojatės mūsų paslaugomis. Todėl dedame visas galimas pastangas užtikrinti, kad mūsų operacijos būtų apdorojamos saugiai ir kad jūsų pateikti asmens duomenys būtų laikomi saugiai. Visa apdorojama informacija yra užšifruojama ir perduodama per saugius interneto ryšio kanalus.
6.12. Siekdami, kad jūs žinotumėte, pranešame, jog tam, kad galėtume užšifruoti jūsų mums siunčiamus asmens duomenis ir kitą įslaptintą informaciją, mes naudojame standartinį šifravimo perduodant duomenis internetu kriptografinį protokolą SSL (angl. secure sockets layer). Be to, mes dedame visas pastangas, kad atsiradus naujovėms, technologija būtų atitinkamai atnaujinta ir taip užtikrintume galimą aukščiausią jūsų asmens duomenų saugumo lygį.
6.13. Nors ir dedame visas, kokias tik galime, pastangas užtikrinti jūsų siunčiamos informacijos apsaugą ir saugumą, kartu rekomenduojame, kad ir jūs naudotumėtės privačiu prieigos prie interneto kanalu. Jei naudojatės viešuoju kompiuteriu arba jungiatės per bendrą viešąjį tinklą, visada įsitikinkite, kad pasibaigus prisijungimo seansui, tikrai išsiregistravote, o užbaigę užsakymą arba seansą, prieš nueidami nuo kompiuterio uždarykite visus naršyklės langus. Šios priemonės užtikrins, kad jūsų asmens duomenų nebus galima paimti iš to kompiuterio, kuriuo jūs naudojotės.
6.14. Be to, labai svarbu, kad niekam neatskleistumėte savo slaptažodžių. Atminkite, kad bet koks asmuo, kuris žino jūsų slaptažodį arba gali jį pamatyti, galės bet kada prisijungti prie jūsų paskyros taip, tarytum būtų pagrindinis naudotojas. Todėl tikslinga kiekvienai interneto paskyrai sukurti kitokį slaptažodį.
6.15. Tais atvejais, kai jūsų reikalauja sukurti ar pasirinkti slaptažodį, geriausia naudoti raidžių ir skaičių derinį. Taip pat rekomenduojame nenaudoti įprastų žodyno žodžių arba lengvai atspėjamų sąvokų, pavyzdžiui, savo vardo, adreso, gimimo datos ar kitų asmens duomenų, kuriuos būtų galima nesunkiai nustatyti. Galiausiai, siekiant užtikrinti nuolatinį saugumą, tikslinga reguliariai keisti savo slaptažodį.

7. APRIBOJIMAI IR DRAUDIMAI

7.1. Jokiomis aplinkybėmis negalima piktnaudžiauti šia interneto svetaine. Naudodamiesi šia interneto svetaine, jūs sutinkate:
7.1.1. kad nei versite, nei kurstysite padaryti nusikaltimą;
7.1.2. kad nei pateiksite, nei platinsite žalingą ar kenkėjišką turinį, pavyzdžiui, virusus;
7.1.3. kad jokiais veiksmais, įskaitant įsibrovimus į duomenų bazę, duomenų iškraipymą, trukdymą kitiems naudotojams naudotis šia interneto svetaine, kitų naudotojų privatumo ar teisių negerbimą, neprašytos reklaminės ar rinkodaros medžiagos siuntimą ir bandymus pakeisti bet kokių tinklo ar prie šios interneto svetainės prisijungusių kompiuterių paslaugų programas, neardysite šios svetainės vientisumo;
7.1.4. kad nesant išankstinio šios interneto svetainės savininko leidimo raštu, nekopijuosite, iš naujo nepaskelbsite ir nenaudosite jokio šios interneto svetainės turinio, vaizdų bei nuotraukų ir kad laikysitės visų autorių teisių apsaugos įstatymų.
7.2. Be to, mes negalime atsakyti už bet kokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl virusų ar kitų technologinių darinių, kurie jūsų kompiuteriui, įskaitant specifines programas, duomenis ar kitą jame esančią medžiagą, tikrai yra žalingi, puolimo tuo metu, kai savanoriškai siunčiatės medžiagą iš šios arba su ja susietos kitos interneto svetainės.
7.3. Mes pasiliekame visas teises bet kada paversti neveiksnia bet kokią vartotojo paskyrą, jei įtariame, kad gali būti įvykdytas kenkėjiškas puolimas, arba jei manome, kad naudotojas pažeidė šias Pirkimo taisykles, įskaitant tiesioginį jų pažeidimą ir netinkamą naudojimą.

8. INFORMACIJOS PRIEINAMUMAS

8.1. Viena mūsų politikos nuostatų – visada pagal galimybes šioje interneto svetainėje informaciją pateikti taip, kad ji būtų pasiekiama. Nors ir dedame visas pastangas užtikrinti, kad būtų laikomasi šio įsipareigojimo, tačiau negalime garantuoti, kad jį visada įvykdysime. Todėl prašome, kad tuo atveju, jei atsidarę šią interneto svetainę, matote, jog pateikiamas vaizdas neatitinka jūsų poreikių, arba jei jūs matote puslapius ar nuorodas, kurios jus nuveda ne ten, kur tikėjotės, mums praneštumėte apie tokius nepatogumus ir mes galėtume atlikti reikiamus pataisymus. Be abejo, rekomenduojame atnaujinti savo naršyklę taip, kad jūsų kompiuteryje būtų įdiegta naujausia jos versija. Taip pat užsitikrinkite, kad jūsų naršyklėje būtų įjungtas JavaScript palaikymas.

9. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

9.1. Visi ginčai, nesutarimai ar reikalavimai, kylantys dėl Pardavėjo ir Pirkėjo bendradarbiavimo arba su juo susiję, kurių negalima išspręsti Pardavėjo ir Pirkėjo derybomis per 15 darbo dienų nuo reikalavimo pateikimo dienos, sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatyta tvarka.

 
Rašyk
Skambink